...Hokejové kempy...
...Firemní akce, školení, oslavy, konference...
...Sport a relax, adrenalinové aktivity, výstavy, veletrhy...

Služby

Firemní zájezdy, incentivní turistika

incentivní turistika

Dále nabízíme možnost kombinovat konference či vzdělávací programy s pobytem nejen v zahraničí. Vytipujeme a zajistíme optimální destinaci. Zajistíme ubytování, provedeme rezervaci jednacích místností, případné transfery, techniku, tiskoviny, catering, doplňkové turistické, sportovní a kulturní aranžmá a programy dle vašeho přání.

Je také možnost přímo zajistit (realizovat) zábavný či vzdělávací kurz pro Vaši firmu, nebo zákazníky v tuzemsku či zahraničí, jehož součástí rovněž může být i cestovatelský program. Aktivní dovolená se tak může prolínat s moderní formou vzdělávání. Zážitky a poznatky z takovýchto akcí se vašim partnerům či zaměstnancům zapíšou hluboko do srdce i do paměti.

Co to vlastně je incentivní turistika? Slovo "incentive" pochází z angličtiny a dá se přeložit jako stimul, podnět. Z toho lze vyvodit i obsah celého spojení - jedná se o významný nástroj motivace, kdy nejrůznější firmy odměňují své zaměstnance nebo klienty zajímavými cestami s programem u nás nebo v zahraničí.